Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Автор: Комунальна організація ЦПМСД м. Котовськ

        Комунальна організація ЦПМСД м. Подільськ надає первинну медичну допомогу, тобто амбулаторну допомогу, лікарями загальної практики – сімейної медицини /ЗПСМ/. Функціонує з 01.10.2013року /Ліцензія №108, серія АЕ №459321, на впровадження господарської діяльності з медичної практики від 06.02.2014року/.

        ЦПМСД розташований за адресою Одеська область, м.Подільськ, проспект Перемоги, 23.

        Головний лікар КУ ЦПМСД м.Подільськ Дворачук Світлана Євгеніївна телефон 3-02-21.

        Структурним підрозділом ЦПМСД є амбулаторія загальної практики -сімейної медицини м.Котовськ /АЗП-СМ/, яка обслуговує населення 13 дорослих дільниць та 8 дитячих. АЗП-СМ працює з 8.00 до 18.00 , телефон регістратури 2-43-12.

        В ЦПМСД працюють 21 лікар, 36 середнього медичного персоналу та 19 осіб допоміжного персоналу.

        Лікарі ЗП-СМ надають первинну медичну допомогу в умовах амбулаторії, а також за викликами вдома. Надається виїзна невідкладна медична допомога в денний час в рамках взаємодії з КУ «Котовська станція екстреної /швидкої/ медичної допомоги і медицини катастроф». Пацієнти також мають можливість отримати лікування в відділенні денного стаціонару.

        При АЗП-СМ функціонують слідуючі кабінети: щеплення, оглядові – жіночий та чоловічий, маніпуляційний, електрокардіографії /ЕКГ/.