Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

31 березня 2019 року

 

Звернення до молодих виборців нашого міста, яке варто прочитати усім

     Для багатьох молодих людей Президентські вибори - 2019 є першими виборами в їхньому житті. Вперше проголосувати – подія вагома, наповнює відчуттям власної значимості, вселяє віру, що і твій голос – твоє рішення зможе вплинути на долю держави.

Якою ж неприємною і сповненою глибокого розчарування буде ситуація, коли молода людина, що вже досягнула 18-річчя, прийшовши на вибори, не знайде себе у списках.
     Щоб уникнути такої прикрості, наполегливо радимо молодим виборцям, особливо тим, які вперше братимуть участь у голосуванні, перевірити своє включення до Державного реєстру виборців. Зрозуміло, що списки виборців складаються на основі даних Державного Реєстру.

     Як це зробити?

Досить просто: скористайтесь інтернет-ресурсом «Кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua).
     Якщо ви виявили, що не включені до бази даних Державного реєстру виборців, звертайтесь у відділ ведення Державного реєстру виборців (з собою мати паспорт

громадянина України).

     Можна, звичайно, дочекатися часу, коли так звані попередні списки виборців будуть передані на виборчі дільниці – це станеться не пізніш як за 8 днів до дня виборів.  

   Приходьте на свою дільницю і знайдіть себе у цих списках. Якщо не знайшли – звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців.

     Для довідки: останній день внесення змін до Реєстру – понеділок 25 березня 2019 року (включно). Далі – друк уточнених списків виборців і передача їх на дільниці. Включити ж виборця до уточненого списку можна буде лише за рішенням суду. Останній день звернення до суду з позовом про включення – четвер 28 березня 2019 року.

Ще один момент. Якщо Вам принесли запрошення на вибори – тоді все гаразд, Ви є в Реєстрі і будете включені в списки виборців. Лише уважно перечитайте, чи немає помилок в прізвищі, імені, по батькові, адресі реєстрації. Знайшли помилку – звертайтесь у відділ ведення Державного реєстру виборців.
Шановні молоді виборці! Не полінуйтесь перевірити своє включення до Реєстру виборців!
     Ми чекаємо на Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців  за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 198. Довідки за телефонами: 4-03-97, 3-09-21, 3-00-00 з 08.00 до 17.15 години (обідня перерва: з 12.00 год. до 13.00 год., вихідні: субота, неділя).

У період з 1 по 31 березня 2019 року відділ працює без вихідних.

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців         Н.В.Перішкова