Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Як громадянину перевірити наявність себе у списках виборців?


Отже, не пізніше, як за вісім днів до дня голосування всім виборцям міста, які є зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вам повідомлять про включення Вас до попереднього списку виборців Вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування.

Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Якщо Вас запросили і Ваші прізвище, ім'я, по батькові вказані правильно значить все у Вас добре. А якщо Вас не запросили, це привід прийти самому і вияснити причину. Також можна перевірити своє включення до Державного реєстру виборців за допомогою он-лайн сервісу “Кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців.

Зараз списки виборців практично формуються в ЦВК. Хоча органи ведення Реєстру виготовляють списки, але це лише їх матеріалізація на паперових носіях з електронних файлів, які формуються засобами автоматизованої системи Реєстру. Функціонуюча в Реєстрі підсистема виявлення «двійників» унеможливлює включення одного і того ж виборця до списків на різних дільницях.
Побажання виборцям
Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане у списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. А це можна зробити вже сьогодні.

При необхідності уточнення інформації виборці можуть звертатись безпосередньо з 08.00 до 17.15 години (обідня перерва: з 12.00 год. до 13.00 год., вихідні: субота, неділя) у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 198. Довідки за телефонами: 4-03-97, 3-09-21, 3-00-00.

     У період з 1 по 31 березня 2019 року відділ працює без вихідних. 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців         Н.В.Перішкова

Приходити потрібно з паспортом.