Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Як громадянину перевірити себе у списках виборців?


Усім виборцям міста, які є зареєстровані у місті, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вам повідомлять про включення Вас до попереднього списку виборців Вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування.

Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Якщо Вас запросили і Ваші прізвище, ім'я, по батькові вказані правильно значить все у Вас добре. А якщо Вас не запросили, це привід прийти самому і вияснити причину. Також можна перевірити своє включення до Державного реєстру виборців за допомогою он-лайн сервісу “Кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців.

Побажання виборцям
Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане у списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. А це можна зробити вже сьогодні.

При необхідності уточнення інформації виборці можуть звертатись безпосередньо з 08.00 до 17.15 години (обідня перерва: з 12.00 год. до 13.00 год., вихідні: субота, неділя) у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 198. Довідки за телефонами: 4-03-97, 3-09-21, 3-00-00.

    

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців                                                   Н.В.Перішкова