Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Співпраця  Котовського місцевого центру НБВПД з управлінням праці та соціального захисту населення

 

            Усереду, 28жовтня 2015 року, задля налагодження партнерських відносин з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, відбулась робоча зустріч директора Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергія Мерзлякова, в.о. начальника відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги МЦ Наталії Заблоцької з  начальником Котовського управління праці та соціального захисту населення Іриною Коломійчук.

            В ході зустрічі директор місцевого центру зазначив, що з 1 липня малозабезпечені громадяни, пенсіонери, інваліди, учасники АТО, діти-сироти і цілий ряд інших осіб зможуть отримати безоплатну юридичну допомогу в цивільних та адміністративних справах через місцевий центр НБВПД.  Сергій Мерзляков детально роз’яснив  підстави надання правових послуг таорієнтовний пакет документів, необхідний для отримання безоплатної правової допомоги адвоката. Директор МЦ Сергій Мерзляков та начальник УПСЗН Ірина Коломійчук намітили напрямки співпраці, направлених на захист прав та інтересів кожної людини, рівних можливостей для доступу до правосуддя.

            Виконуюча обов'язки начальника відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги МЦ Наталія Заблоцька розповіла про організацію роботи з надання первинної правової допомоги та забезпечення права громадян на безоплатне отримання необхідної правової інформації та консультацій.

            Заради партнерської співпраці досягнуто домовленостей про питання взаємодії Котовського місцевого центру та управління праці та соціального захисту населення  щодо організації на базі УПСЗН виїзного мобільного пункту з консультування   громадян, які мають право на отримання правової допомоги. Для наочності та з метою поширення інформації щодо послуг, які надає Котовський МЦСергій Мерзляков надав буклети, пам'ятки та інформаційний стенд для розміщення його в управлінні праці та соціального захисту населення.Результатом зустрічі стало підписання Договору про співпрацю.

Котовський МЦ НБВПД