Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Добрі справи завжди краще робити разом

Проблема бездомності та безпритульності, втрати документів на сьогодні набуває гостроти. Все більше і більше людей в силу різних життєвих обставин залишаються без прихистку та даху над головою, без документів. Така проблема є і в деяких котовчан, які потрапляють в складні життєві обставини : чи то житло від старості руйнується, чи виганяють з дому «рідні», чи без відома перших житло продається, а власник залишається просто неба та багато іншого. Але життя продовжується і кожному хочеться вирватися з тенет негараздів повноцінно жити, отримувати пенсію, харчуватися, лікуватись але самотужки ой як важко стати на ноги після численних негараздів, які звалюються на голову як рясний дощ.

Котовський міський Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) якраз і допомагає таким людям повірити, що не все у них так погано, що надія на краще є.

Ніна Кіндратівна К. мешканка м. Котовська – одинока і безпритульна. Власне житло на-пів зруйноване та непридатне до проживання. Стикаючись по місту де прийдеться Ніна Кіндратівна загубила паспорт, по якому у почтовому відділенні отримувала пенсію. Вона втратила можливості отримувати гроші та купувати продукти харчування, ліки і предмети першої необхідності. Старенька була в повному розпачі і звернулася до територіального центру соціального обслуговування. Тут їй відразу надали екстрену допомоги : перевдягли, взули, нагодували.

У жовтні місяці 2015 року завдяки оперативним діям працівників Котовського міського Територіального центру соціального обслуговування та працівників станції екстреної швидкої медичної допомоги Ніну Кіндратівну на кареті ″швидкої допомоги ″ було доставлено до другого терапевтичного відділення Котовської міської лікарні с. Новоселівка де вона отримала прихисток та лікування. Наступним кроком стало питання відновлення паспорту.

   Соціальним працівником   відділення організації надання екстреної соціальної допомоги було скориговано дії всіх необхідних служб міста, а саме: Центру надання адміністративних послуг та Котовського РВ ГУДМС України в Одеській області по відновленню документу, що посвідчує особу Ніни Кіндратівни. Для цього територіальним центром було організовано виїзд і доставку адміністратора центру надання адміністративних послуг на місце перебування бабусі, а саме в терапевтичне відділення с. Новоселівка Котовського району. На місці адміністратор разам з Ніною Кіндратівною були заповнені всі необхідні бланки для відновлення документу, що посвідчує особу. Хочеться також висловити слова вдячності медичному персоналу другого терапевтичного відділення Котовської міської лікарні с. Новоселівка за співпрацю в вирішенні нагальних і таких життєво важливих проблем котовчан складної долі. Добрі справи завжди краще робити разом.

Директор Котовського міського територіального центру соціального обслуговування             ВИХОВАНЕЦЬ ОКСАНА