Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Ми з тими, кому потрібна наша допомога .

Допомога людям – основний напрямок роботи Котовського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Особливо, коли люди залишаються без даху над головою, тобто стають безпритульними, без документів та засобів для існування. Часто в таку ситуацію попадають люди похилого віку. Такою категорією населення займається відділення організації надання адресної натуральної грошової та екстреної соціальної допомоги Терцентру.

Ольга Макарівна Г.– пенсіонерка за віком, одинока, отримує пенсію, власного житла не має. Сигнал про складну життєву ситуацію надійшов 26 листопада від чергової по залізничному вокзалу станції Котовськ де Ольга Макарівна знаходилась вже декілька днів. Йти їй було нікуди. Соціальними працівниками Територіального центру терміново було здійснено вихід на місце перебування старенької. Так як за станом здоров’я Ольга Макарівна почувала себе не дуже добре, було вирішено питання що до транспортування її до Котовської міської лікарні де їй поставили діагноз перелом руки. Наступного дня від лікаря Котовської міської лікарні надійшло повідомлення про те що, Ользі Макарівні була надана лікарська допомога та призначено лікування, проте її потрібно забрати з лікарні для продовження лікування амбулаторно. Людина є бездомною. Куди забирати і де розміщувати? ?? Ось питання. Завдяки оперативним та злагодженим діям соціального працівника відділення організації надання екстреної соціальної допомоги Територіального центру та водія відділення соціальної допомоги вдома було здійснено терміновий виїзд для якнайшвидшого вирішення питань старенької, яка опинилася в складній життєвій ситуації. В першу чергу було вирішено питання з головним лікарем Котовської міської лікарні, щодо дозволу на перебування та лікування одинокої бездомної в другому терапевтичному відділенні Котовської міської лікарні с. Новоселівка. Потім бездомній допомогли оформити документи на влаштування її до медичної установи. Наступним етапом стало придбання ліків за призначенням лікаря для лікування старенької у відділенні. Завдяки налагодженій співпраці з працівниками станції екстреної швидкої медичної допомоги оперативно було вирішено питання транспортування Ольги Макарівни до терапевтичного відділення Котовської міської лікарні с. Новоселівка. Турбота небайдужих про немічну стареньку дасть змогу їй одужати та відчути себе не одинокою у вирішенні життєво важливих питань.

Всі питання вирішилися оперативно завдяки соціальному супроводу зі сторони працівників Котовського міського Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

Директор Котовського міського територіального центру соціального обслуговування             ВИХОВАНЕЦЬ ОКСАНА