Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Свято Миколая в

центрі соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

       Майже цілий рік усі ми й дорослі, й малята з нетерпінням чекаємо 19 грудня, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це й буває на свято. В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей.

   Цей день діти чекають з нетерпінням, тому вже стало традиційним щорічне відзначення дня Святого Миколая в центрі соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями:

SM

в теплій і добродушній атмосфері 18 грудня 2015 року учні 7 класу Котовської гімназії підготували та провели виставу для вихованців центру. Школярі всієї гімназії провели благодійну акцію, у рамках якої було зібрано 657 грн 30 коп.. На цю суму придбані продукти харчування. Мешканці Котовського міського соціального гуртожитку 14 дітям, які відвідують центр соціально-психологічної реабілітації вручили солодкі набори. Ми вдячні усім благодійникам за їх допомогу, милосердя, увагу, людяність і щедрість. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, Доброти, Любові до ближніх.

      

Завідувач міського центру соціально – психологічної

реабілітації дітей та молоді з

функціональними обмеженнями                                                                             Н.Г.Шалашна