Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

    

 

                                      55 Спартакіада з волейболу серед дівчат.

 

 

         З 8 по 11 грудня 2015 року в спортивних залах ЗОШ №9 та НВК «Ліцею» Котовською ДЮСШ відділу освіти та міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» була проведена 55 Спартакіада КФК шкіл м. Котовська, сезон 2015 – 2016 років в програмі розвитку фізичної культури та спорту серед дівчат старших класів.

 

         Метою змагань була популяризація фізичної культури і спорту серед школярів,

 

підвищення спортивної майстерності юних волейболістів та визначення найсильніших спортсменів для участі в першості області.

 

         На урочистому відкритті волейбольного турніру привітали учасників та всіх присутніх з початком змагань начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Суліган А. М. та директор ДЮСШ відділу освіти Ясінський В. М.

 

         За підсумками змагань були оголошені такі результати:

 

1 місце – ЗОШ №9;

 

2 місце – НВК «Ліцей»;

 

3 місце – ЗОШ №4.

 

         В боротьбі за перемогу учасники показали свою майстерність, вольові риси характеру та прагнення до перемоги.

 

         Головний суддя змагань Дядюшкін В. С.

 

         Закрили турнір, вручили переможцям перехідний кубок та нагородили грамотами і солодкими подарунками учасників начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Суліган А. М. та т. в. о. директора міського центу «Спорт для всіх» Конюхов В. В.

Інструктор - методист центра «Спорт для всіх»                       Мельниченко Г. П.