Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

ЗАХИСТИ СВОЇХ!

Підпиши контракт зі Збройними Силами України

 

Умови укладення контракту

 

         На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби (за медичними показниками та освітою).

         Сьогодні, під час особливого періоду, граничний вік призову збільшився – до 60 років – терміну перебування військовозобов’язаних у запасі.

 

Короткостроковий контракт (на 6 місяців)

 

         Діє для військовослужбовців строкової військової служби та мобілізованих, які вислужили не менше 11 місяців, або осіб, вже звільнених з військової служби під час дії особливого періоду (з березня 2014 року по теперішній час). Строк контракту проходження військової служби для таких військовослужбовців складає 6 місяців.

У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково. (ст. 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»)

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського або старшинського складу (в залежності від кваліфікації) приймаються:

-          особи рядового складу, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;

-          громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту;

-          жінки з відповідною освітою віком від 18 до 50 років.

На військову службу за контрактом осіб рядового складу приймаються:

-          військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань сержантського, старшинського і офіцерського складу.

На військову службу за контрактом осіб сержантського або старшинського складу приймаються:

-     військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу.

Грошова винагорода

 

Військовослужбовцям, які призвані на службу за призовом під час мобілізації, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога:

- особам рядового складу – вісім мінімальних заробітних плат (11 024 грн.);

- особам сержантського і старшинського складу – дев’ять мінімальних заробітних плат (12 402 грн.);

- особам офіцерського складу – десять мінімальних заробітних плат (13 780 грн.).

         За працівниками, призваними на військову службу за контрактом на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

         На сьогодні розроблено зміни щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського та старшинського складу.

З початку 2016 року заплановане збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям за контрактом у розмірі до 7 тис. грн., офіцерському складу – в залежності від посади - близько 14 тис. грн.

Освіта

         Особи, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в інших ВНЗ з метою здобуття вищої освіти.

       Після завершення першого контракту (у тому числі 6-ти місячного контракту), військовослужбовці , які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту (спеціальність).

За необхідною інформацією звертайтесь до Котовського об'єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Котовськ, вул. Дзержинського, 98.

Військовий комісар

Котовського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                           С.О.ПАЛАТНІКОВ