Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

ЩОТИЖНЕВИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВИПУСК
ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ
8 - 11 грудня 2015 року

______________________________
_____________________________________
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНА РЕФОРМАПарламент ухвалив Закон, що розширює повноваження органів місцевого самоврядування з надання адмінпослуг
10 грудня Верховна Рада України у другому читанні і в цілому прийняла законопроект <<
2984>> «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».
До повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій пропонується віднести надання адміністративних послуг, що мають найбільший попит серед жителів територіальних громад.
Читати далі_______________________________________
Верховна Рада України ухвалила Закон про державну службу
У зв’язку з прийняттям закону про державну службу, найближчим часом у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розпочнеться робота над проектом Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (нова редакція) № 2489.
Читати далі_______________________________________
Створено Парламентський офіс місцевого самоврядування
Розпорядженням Голови Верховної Ради України №1692 від 2 грудня 2015 року створено Парламентський офіс місцевого самоврядування для інформаційно-консультативної допомоги представникам органів місцевого самоврядування та сприяння у вирішенні організаційних питань щодо їх співпраці з Парламентом.
Читати далі______________________________________
Проект Держбюджету на 2016 рік передбачає прямі міжбюджетні відносини для 159 об’єднаних громад
11 грудня на реєстрацію у Верховну Раду  України подано схвалений Кабінетом Міністрів Проект Закону про державний бюджет України на 2016 рік.
Додатком №10 до проекту Закону  передбачено прямі міжбюджетні відносини Держбюджету з бюджетами 159 об’єднаних територіальних громад, у яких 25 жовтня 2015 року відбулися перші місцеві вибори.
Читати далі______________________________________
РІШЕННЯ ПРАВЛІННЯ АМУ
Увага! На сайті АМУ опубліковано рішення Правління та Звернення до органів державної влади щодо належного бюджетного забезпечення громад у 2016 році.
Читати далі

__________________________________________
В.Гройсман наголошує на важливості подальшої розбудови партнерських взаємин між центральним і місцевими бюджетами при підготовці Державного бюджету-2016
Виступаючи під час 16-го засідання Національної ради реформ у вівторок, В.Гройсман зазначив, що завдяки фінансовій децентралізації, що її було розпочато минулого року, зросли надходження до місцевих і центрального бюджетів.
Читати далі_____________________________________
РІШЕННЯ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ КОМІТЕТІВ
Прийняти в цілому проект Закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» пропонує парламентський Комітет з питань правової політики та правосуддя
Законопроект №2217а  поданий Президентом України як невідкладний.
Під час засідання Комітету 9 грудня члени Комітету зазначалося, що метою законопроекту є відхід від централізованої моделі управління в державі, забезпечення спроможності місцевого самоврядування та побудова ефективної системи територіальної організації влади в Україні.
Читати далі_________________________________________Парламентський Комітет відправив на доопрацювання законопроект, яким пропонується передати до власних повноважень органів місцевого самоврядування забезпечення пільгового проїзду незахищених верств населення
Підсумки засідання Комітету з питань держбудівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
Читати далі________________________________________
Парламентський Комітет підтримав доопрацьований законопроект про житлово-комунальні послуги
9 грудня відбулося засідання парламентського Комітету з питань будівництва,  містобудування і житлово-комунального господарства, на якому, зокрема, розглядався законопроект «Про житлово-комунальні послуги» (№1581).
Читати далі_________________________________________
ВИДАННЯ АМУ
Новий «Вісник АМУ» вже на сайті
Із 124 випуском Вісника Асоціації міст України (листопад 2015 року) та з попередніми випусками можна ознайомитися у розділі ВИДАННЯ на сайті АМУ. 
Читати далі__________________________________________
ТОК-ШОУ «ТВОЯ ВЛАДА»
ТБ-проект підготовлено в рамках Проекту ДІАЛОГ і присвячено децентралізаційній реформі. Програми виходять в ефір по четвергам о 19.50.
Тема програми 10 грудня: «Децентралізація адміністративних послуг».
Переглянути відео
_______________________________________________
АНОНС
17 грудня у Києві АМУ спільно з представництвом компанії Майкрософт Україна проводить ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Муніципальні комп'ютерні системи" До участі запрошуються керівники підрозділів інформаційних технологій, відповідальні за питання інформатизації міст і селищ України та представники зацікавлених організацій.
Читати далі

__________________________________________
Спілкуйтеся з нами у соціальних мережах!
Сторінка Асоціації міст України на facebook.com Дякуємо за Вашу увагу!
Прес-служба АМУ
http://auc.org.ua/