Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

«Котовські моржі - 2016»

19 січня 2016 року всі православні християни відзначають Хрещення Господнє, одне з найбільших зимових свят. Вважається, що в цей день не тільки свята, але і звичайна вода з – під крану набуває особливої цілющої сили, і водохресне купання дарує людині здоров’я, благополуччя і красу на весь рік.

             В зв’язку з цим святом центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» міста Котовська організував оздоровчий захід під назвою «Моржі Котовська - 2016». До участі в цьому заході запрошувались всі бажаючі котовчани. А бажаючих, з великою силою волі і бажанням зануритись в ополонку виявилась досить велика кількість.

             «Котовські моржі - 2016» було проведено в селі Коси Котовського району, на місцевому ставку. Перед зануренням ополонку було освячено священиком сільської православної церкви. В купанні взяли участь не тільки дорослі чоловіки, а також жінки та діти. На щастя погода сприяла проведенню заходу. І далеко не всі після занурення в воду зразу намагались закутатись та зігрітись, а навпаки, позували перед фотоапаратами та камерами, а ще знаходили всі можливі засоби розважитись.

          З ціллю безпеки життєдіяльності людей під час заходу було запрошено карету швидкої допомоги.

          По завершенню заходу всі учасники отримали не аби яке задоволення та заряд енергії на цілий рік.

           Завідуючий спортивно-масовим відділом

Котовського центру «Спорт для всіх» Конюхов В.В.