Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності!

 

        Доводжу до вашого відома, що згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу” стаття 34 п.5…. на усіх підприємствах, установах та в учбових закладах повинен вестись персональний облік призовників та військовозабов’язаних.

        Персональний облік призовників і військовозабов’язаних передбачає облік відомостей щодо призовників і військовозабов’язаних за місцем їх роботи або навчання та покладається на керівників підприємствв, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності.

Вимагаю від керівників підприємств, організацій та учбових закладів!

 

       Негайно привести стан обліку призовників та військовозабов’язаних підпорядкованих установ та організацій у відповідність до чинного законодавства.

        Крім того, звертаю Вашу увагу та вимагаю виконання пункту 10 статті 38 вищевказаного Закону, а саме:

   - призовники та військовозобов’язані в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров’я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов’язані особисто в семиденний строк повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку (військовий комісаріат, орган СБУ, підрозділ служби зовнішньої розвідки України).

        Також інформую Вас, що стан роботи по персональному обліку призовників та військовозобов’язаних на підприємствах, установах та в учбових закладах буде перевірятись відповідними органами з послідуючим інформуванням по лінії керівництва, Міністерства (відомства) та контролюючих органів по нагляду за виконанням законів в Україні.

        Необхідні консультації Ви можете отримати у Котовському об’єднаному міському військовому комісаріаті особисто або за телефоном чергової служби: 2-59-59 з 8.00 до 17.00 у робочі дні, а по невідкладним питанням   ц і л о д о б о в о.

Військовий комісар

Котовського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                           С.О.ПАЛАТНІКОВ