Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Засідання координаційної ради з питань запобігання поширенню наркоманії, ВІЛ - інфекції / СНІДу, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності при виконкомі Котовської міської ради.

30 березня 2016 року у приміщенні загальноосвітньої школи №2 відбулось засідання координаційної ради з питань запобігання поширенню наркоманії, ВІЛ - інфекції / СНІДу, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності при виконкомі Котовської міської ради За головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Понепалюк Тетяни Степанівни.  

Розглядались наступні питання:

1. Про роботу навчальних закладів міста (на прикладі ЗОШ №2) щодо виконання заходів з питань профілактики алкоголізму, наркоманії, туберкульозу, ВІЛ-інфекції / СНІДу та подолання дитячої безпритульності.

Доповідач: заступник директора загальноосвітньої школи №2 Ксензицька Олена Володимирівна, яка розповіла про методику роботи із школярами по протидії цим негативним явищам.

2. Про хід виконання міської цільової програми забезпечення профілактики алкоголізму, наркоманії, ВІЛ–інфекції, допомоги та лікування ВІЛ–інфікованих і хворих на СНІД на 2015-2020 роки у 2015 році.

Доповідач: головний лікар Центру здоров’я   Білокобиленко Катерина Вікторівна, яка повідомила про стан захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД та заходи по їх профілактиці. Також нею було зазначено, що всі школи на достатньо високому рівні виконують свої обов’язки у напрямку запобігання розповсюдженню ВІЛ-інфекції та СНІДу.

3. Про план роботи міської координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ – інфекції/СНІДу, туберкульозу, наркоманії та подолання дитячої безпритульності на 2016 рік.

Доповідач: Понепалюк Тетяна Степанівна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка оголосила всім присутнім план роботи координаційної ради на 2016 рік, дати засідань та відповідальних осіб. Також Тетяною Степанівною Понепалюк було акцентовано увагу членів ради та всіх присутніх на тому, що потрібно докладати ще більше зусиль для протидії поширенню наркоманії, ВІЛ - інфекції / СНІДу, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності, тому що в скрутні часи ці проблеми загострюються. Також головою ради було вказано на необхідність обов’язкової присутності на засіданнях координаційної ради компетентних представників відділу поліції міста.

Робота над протидією поширенню наркоманії, ВІЛ - інфекції / СНІДу, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності знаходиться під пильним контролем адміністрації міста.