Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Великдень вважається найважливішим християнським святом.

Саме в цей день у культових закладах збирається велика кількість людей, а той факт, що майже всі прихожани запалюють свічки, робить це свято не тільки найважливішим, а й потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки.

Щоб свято пройшло безпечно, працівниками Котовського МВ ГУ ДСНС України в Одеській області розроблені відповідні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки культових споруд, які будуть задіяні під час підготовки та проведення святкових заходів із відзначення Великодня.

Під час вибіркових обстежень приміщень храмів особлива увага зверталася на стан шляхів евакуації, електрообладнання та наявність джерел зовнішнього протипожежного водопостачання. Підготовлені та розповсюдженні пам'ятки про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки під час проведення заходів.

На період святкування Котовський МВ ГУ ДСНС України в Одеській області працюватиме в посиленому режимі.

Із метою попередження пожеж та трагічних випадків виконавчий комітет Котовської міської ради звертається до жителів та гостей міста.

Шановні жителі та гості міста!

Щоб свята пройшли без пригод,проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок.  Тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не залишати без нагляду церковні атрибути (лампадки та запалені свічки) після служби, які забираються додому. Це є однією із найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.

Шановні настоятелі церков та храмів!

Утримуйте у належному протипожежному стані приміщення та будівлі, забезпечуйте виконання елементарних заходів попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій під час проведення служб у Великодні свята. Звертаємо вашу увагу на забезпеченість первинними засобами пожежогасіння у місцях проведення масових заходів (вогнегасниками, відрами з водою та піском), проведення додаткових інструктажів із питань пожежної безпеки з відповідальними працівниками. Особливу увагу слід приділити стану електрогосподарства, системам опалення, а також місцям установлення свічок.

Звертаємо вашу увагу на стан шляхів евакуації та евакуаційних виходів із приміщень та будівель: під час проведення заходів у приміщеннях не допускати їх захаращення та утримувати вільними і відчиненими. Не залишайте без нагляду у приміщеннях запалені свічки, намагайтесь уникати перевантаження електричних мереж, не застосовуйте тимчасові дільниці електромережі, не прокладайте електромережі поверхнею горючих основ.

Будьте обережними з відкритим вогнем. Розташуйте свічки подалі від занавісок, гардин та інших горючих предметів. Під час церковних служб та проповідей у період святкування Великодня звертайте увагу населення на дотримання правил безпеки життєдіяльності.

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».

 

 

Заступник начальника управління забезпечення

діяльності виконавчого комітету та міської ради

з питань надзвичайних ситуацій та цивільного

захисту населення                                                                                        Ю.О. ДЗВОНЕНКО