Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Міська робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення інформує:

12 квітня 2016 року відбулося четверте (чергове) з початку року засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення згідно графіка, затвердженого головою міської робочої групи.

Нагадуємо, що міська робоча група є постійно діючим дорадчим органом виконавчого комітету Котовської міської ради, створеним для оперативного визначення порядку, змісту, структури і строків обміну міжвідомчою інформацією з питань детінізації доходів громадян та відносин у сфері зайнятості населення. Рішенням виконавчого комітету Котовської міської ради від 31.03.2016 року № 70 до складу робочої групи включена Добровольська Людмила Володимирівна - головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів України з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області.

На засідання робочої групи був запрошений депутат Котовської міської ради, голова постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі – Янчевський О.І. Він прийняв участь в обговоренні питань офіційної реєстрації підприємницької діяльності особами, які ведуть господарську діяльність на ринках міста та надав пропозицію провести Відкритий діалог щодо співпраці бізнесу та міської влади.

Після обговорення цього питання було прийнято рішення провести загальний для всіх людей, які займаються торгівельною діяльністю на ринках захід: Відкритий діалог щодо співпраці бізнесу, міської влади та адміністрацій ринків всіх форм власності 19 квітня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань Котовської міської ради за адресою: проспект Шевченка 10.

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення запрошує до участі у Відкритому діалозі щодо співпраці бізнесу та міської влади орендарів торгових місць, які працюють на ринках міста.

Будемо раді налагодженню діалогу, врахуємо пропозиції щодо підвищення ефективності співпраці міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення із підприємцями нашого міста. З питаннями та пропозиціями просимо звертатись до секретаря міської робочої групи до Управління соціального захисту населення Котовської міської ради за адресою: вул. 50 років Жовтня, 229, каб. № 6, та за телефоном 2-42-54.

Секретар міської робочої групи                       Сарницька О.В.