Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

    

Спільний прийом

18 квітня за адресою вулиця Велика Деповська (Дзержинського), будинок, 98   у Котовському об’єднаному міському військовому комісаріаті,відбувся спільний прийом спеціалістів Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та спеціалістів Котовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за присутності військового комісара підполковника Палатнікова С. О. на тему: «Нововведення в пенсійному законодавстві, та доступ до безоплатної вторинної правової допомоги військовослужбовцям».

     Спільний прийом від Котовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області провела головний спеціаліст з пенсійного забезпечення військовослужбовців відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Горносталь Ліна Федорівна, яка надала детальні роз’яснення військовослужбовцям з таких питань:

          1.Пордок виплати індексації пенсій у період мобілізації.

           2.Порядок призначення надбавки учасникам бойових дій.

           3.Порядок надання грошових виплат до 9 травня.

       Спільний прийом відбувся в дружній, теплій обстановці. В ході спілкування присутнім були роздані анкети опитування мешканців міста та району, щодо ефективності надання послуг Котовського об’єднаного управлінням Пенсійного фонду України.

 

Головний спеціаліст сектору персоналу

та організаційно-інформаційної роботи                         Палатнікова М.Ф.