Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

До відома учасників АТО

         З метою надання послуг з професійної реабілітації учасникам антитерористичної операції Управління соціального захисту населення Котовської міської ради (далі – Управління) вивчає можливості професійно – технічних закладів освіти та суб’єктів підприємницької діяльності, що мають освітню ліцензію, та попит серед учасників АТО міста Котовська щодо отримання цих послуг.

Закупівля вищезазначених послуг буде здійснюватись за бюджетні кошти (постанова КМУ від 31.03.2015р № 179 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених в запас або відставку»).

Рішенням виконавчого комітету Котовської міської ради від 28.04.2016 року № 92 утворено робочу групу з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затверджено її склад, положення та порядок надання послуг із соціальної та профадаптації учасників АТО.

Всім зацікавленим учасникам АТО, які бажають отримати не військову спеціальність або підвищити кваліфікацію у вже набутій невійськовій спеціальності пропонується звернутись до управління для отримання додаткової інформації з наступним направленням на професійне навчання.

Адреса Управління: м. Котовськ, вул. Соборна (50 років Жовтня), буд. 229; тел. 2-42-54.

Секретар робочої групи

Сарницька О.В.