Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

«Козацькі розваги»

                9 травня 2016 року на стадіоні «Локомотив» міста Котовська центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» були проведені змагання «Козацькі розваги» присвячені Дню Перемоги. Брати участь у змаганнях було запропоновано всім бажаючим.

               Проводячи конкурс «Козацькі розваги» робітники центру «Спорт для всіх» мали за мету формування в учасників високих фізичних та морально – бойових якостей, виховання мужності, сміливості та наполегливості, адже саме такі юнаки повинні складати основу відродження та формування здорового генофонду української нації.

                Змагання відбулись між 4 командами (загалом 30 чоловік), кожна з яких обрала собі назву по мікрорайону міста за яку боролась, а саме «Черемушки», «Миколаївка», «Цукровий завод» та «Комсомольська» Програма складалась із таких випробувань: бруса, міні – футбол, штрафний кидок в баскетбольне кільце, кроссфіт та перетягування канату.

                Проводили захід завідувач відділом фізкультурно – оздоровчої та спортивно – масової  роботи центру «Спорт для всіх» Конюхов В’ячеслав  Валерійович  та інструктор - методист центру Мельниченко Галина Петрівна.

               В ході змагань збирались вболівальники різних вікових груп, які залюбки спостерігали за дійством. Хлопці показали свою силу і спритність, а також довели, що козацькому роду нема переводу.

                 У процесі боротьби перемогу з невеликим відривом отримала команда мікрорайону Миколаївки, друге місце виборола команда мікрорайону Цукрового заводу, третє – команда мікрорайону Черемушки та  четверте – команда мікрорайону Комсомольської.

Всі команди були нагороджені грамотами та подарунками від центру «Спорт для всіх».

Інструктор–методист Котовського центру       «Спорт для всіх»  Мельниченко Г.П.

Загрузить фото бесплатно Загрузить фото бесплатно Загрузить фото бесплатно Загрузить фото бесплатно Загрузить фото бесплатно Загрузить фото бесплатно Загрузить фото бесплатно Загрузить фото бесплатно