Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

                                                                                             18 травня — Міжнародний день музеїв

Загрузить фото бесплатно

ДЖЕРЕЛА ЗНАНЬ ПРО РІДНИЙ КРАЙ

Край в якому ми живемо дуже багатий та мальовничий. Він має непросту, але дуже багату історію, бо був розміщений на межі Російської, Польської та Турецької держав. Також має мальовничу природу Поділля та його культурні надбання. Пізнання рідного краю проходять не тільки за шкільною партою, працюючи з книгою та іншими джерелами знань, а й під час виходу в польові умови: до села, до лісу, до річки тощо. В цьому плані хочеться згадати роботу географа ЗОШ №9 П.Ю. Урсула — туриста, дослідника рідного краю та далеких куточків колишнього СРСР. Слід подякувати йому за організацію та проведення на високому рівні туристсько-краєзнавчої роботи в нашому місті, як завідувачу туристським відділом колишнього будинку піонерів. Сьогодні його колеги, які продовжують працювати в даній школі тісно співпрацюють з міським краєзнавчим музеєм, відвідують з дітьми наш заклад, знайомляться з новими експонатами на оглядових та тематичних екскурсіях. Серед них хочемо відзначити Кулішову А.П., Самсонову С.А., Кудельську Л.Л., Кольчак Г.І., та подружжя Якубовських. Також частіше всіх учнівських колективів шкіл музей відвідували представники ЗОШ №8 та ЗОШ №4. Працівники краєзнавчого музею добре розуміють, що багато шкіл значно віддалені від нас, але за своє шкільне життя кожний учень повинен принаймні хоч два рази відвідати наш заклад (в початкових класах та коли стане більш дорослішим). Для цього потрібне бажання вчителів та батьків, а дітям завжди хочеться пізнавати свій рідний край, тільки їх потрібно направити в правильне річище та зацікавити.

Музей — це джерело знань про рідний край, тож відвідайте його. Тут учні мають змогу чути правдиву та неупереджену інформацію про наш край, сприймати та зважувати різні точки зору на різні історичні події. Тому 18 травня ми чекаємо всіх бажаючих в наш музей на день відкритих дверей, присвячений міжнародному дню музеїв.

Загрузить фото бесплатно Загрузить фото бесплатно

В свій час М.В. Мазур, коли викладала в ЗОШ №2, працюючи вже першим заступником міського голови, приводила учнів до музею, а також проводила уроки літератури, знайомлячи їх з нашими поетами та прозаїками. Ось недавно, до нас на урок краєзнавства завітала молода вчителька географії ЗОШ №8 Трач Л.В. з учнями 8 класу. Вони не тільки виконали шкільну програму, а й значно розширили свій світогляд впродовж тематичної екскурсії «Природа рідного краю»

Прийміть до уваги наші поради та побажання. Виховувати любов до Батьківщини можна тільки прищепивши любов до своєї малої батьківщини — свого  краю. Живіть під девізом «Знати, берегти та примножувати здобутки рідного краю»

                                             Працівники Котовського міського краєзнавчого музею