Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

 

ЗАДЛЯ СТВОРЕННЯ ГІДНИХ УМОВ

В народі кажуть: «Держава буде сильною, в якій велику увагу приділяють дітям та людям похилого віку». І це дійсно так, адже навчити і виховати справжню Людину в сьогоднішній непростій ситуації – таке завдання стоїть перед батьками, вчителями, суспільством. Людину, яка зможе вільно орієнтуватися в реаліях сучасного життя і знайти в ньому своє гідне місце.

Не дивлячись на те, що ми дійсно живемо в складний час економічної та фінансової нестабільності, міські школи, дитячі садочки з кожним роком стають все красивішими та затишнішими. Все це, звичайно, створюється спільними зусиллями міської влади, педагогічних колективів, батьків та спонсорів.

Найдорожче в світі – це наші діти. Тому й хочеться, нам дорослим, щоб вони жили краще нас, були радісними і щасливими і створюємо для них належні умови для їх навчання та виховання.

З часів незалежності нашої держави, в місті збережено мережу навчально-виховних закладів. Щорічно з місцевого бюджету виділяються кошти на утримання закладів дошкільної освіти, адже держава припинила їх фінансування 25 років тому. Багато регіонів пішли по шляху їх ліквідації або скорочення, наше місто, розуміючи важливість позашкільного перебування дітей, зберегли таку необхідну освітню структуру.

Необхідно відмітити, що на всіх рівнях життя, міська влада завжди підтримувала і буде підтримувати освітню галузь.

Ми напередодні закінчення ще одного навчального року. Випускники готуються до випускного балу, учні інших класів до літніх канікул та оздоровлення.

І звичайно ж важливий етап шкільного життя – підготовка до нового навчального року.

В цьому етапі прийматимуть участь всі структурні підрозділи міської ради, педколективи, батьки, спонсори і самі учні.

Як і в попередні роки увага буде приділятися придбанню шкільного обладнання та меблів, ремонту фасадів, заміні вікон та дверей, частковому асфальтуванню дворів і інше.

Дуже важливим моментом буде момент проведення оздоровлення дітей в літній період.

Саме з метою  вирішення багатьох нагальних освітніх питань, міським головою Івановим А.П., заступником міського голови з соціальних питань Понепалюк Т.С., начальником міського відділу освіти Кір'як А.Л. розпочато робочі об’їзди закладів освіти міста.

Серед основних планових заходів є перевірка стану харчування дітей та стану харчоблоків. Це  актуальне питання знаходиться сьогодні під особистим контролем міського голови. В ході зустрічей, спілкування піднімаються питання якості продуктів, своєчасність їх завезення, умов збереження, а також низка інших питань: проведення ремонтних робіт, придбання м’якого інвентарю, обладнання, підготовка та організація проведення оздоровлення та відпочинку дітей в літній період.

За підсумками об’їздів, визначаються обсяги першочергових завдань, намічаються плани їх виконання. Робочі об’їзди навчальних закладів міста продовжуються.

Радник міського голови                                         М.В.Мазур