Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Свято для дітей

01.06111

 У відповідності до розпорядження міського голови  щодо відзначення Міжнародного Дня захисту дітей 30 травня на базі  управління у справах сім’ї, молоді та спорту та центру соціальних служб для сім’ї відбувся захід на який запрошено дітей із різних категорій сімей.

Зі словами привітання до дітей, їх батьків,  опікунів звернулась заступник міського голови з соціальних питань Т. С. Понепалюк.

Тетяна Степанівна привітала присутніх та повідомила про те, що  керівництво міста й надалі робитиме все можливе, аби забезпечувати гідні умови для розвитку, навчання та відпочинку наймолодших громадян міста.

Особливу увагу міська влада приділяє дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування,  дітям з обмеженими можливостями.

Міська влада допомагає також і дітям  із сімей вимушених переселенців , дітям із сімей учасників АТО та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітних сімей.