Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Міська влада дітям

31 травня Котовський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді та спорту організували захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. На заході були присутні діти із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти з обмеженими можливостями, діти із сімей вимушених переселенців, діти учасників АТО, їх батьки та запрошені гості.

Від імені міської влади дітей та дорослих зі святом привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Т.С. Понепалюк, від депутатського корпусу – Якубовська Н.С.

 2016-06-03 10-28-15

Від імені міського голови 30 дітям з вищевказаних сімей вручені подарунки (конструктори, м’ячі, ляльки, пазли, дитячі машинки, тощо).

 Батьки мали можливість отримати відповіді на питання, які їх цікавлять від заступника міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади Т.С. Понепалюк ,начальника управління соціального захисту населення І.К. Коломейчук, директора  Котовського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді П.В. Бондаренка, начальника відділу – служби у справах дітей Самборського В.П.