Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Обласні урочистості з нагоди присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

       9 червня 2016 року в Одеському державному літературному музеї відбулися урочистості з нагоди присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Нагороди  вручав перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації  Володимир Жмак.        Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка нагороди отримали 66 матерів Одещини.

        Серед нагороджених  багатодітних матерів,  почесним званням України «Мати-героїня» нагороджено багатодітну мати м.Котовська Коломієць Ольгу Степанівну, яка народила та виховує 5 дітей.

        Почесне звання України «Мати-героїня» у нашій державі було встановлено з метою посилення уваги до проблем народжуваності і зміцнення інституту сім’ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і  духовного розвитку. Це звання присвоюється жінкам – громадянкам незалежної України і є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів.

Начальник управління у справах  сім’ї

молоді та спорту                                                                                   І.В.Бондар