Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

               Естафети . ЗОШ №8

           10 червня 2016 року Котовським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на спортивному майданчику ЗОШ №8 для учнів пришкільного табору були організовані  та проведені «Веселі естафети» серед дітей 3 – 8 класів, у програмі проведення фізкультурно – оздоровчих заходів в літній період «Олімпійське літо».

Інструктори по спорту Мельниченко Галина Петрівна  та Матола Лариса Павлівна підготували для дітей цікаву спортивну програму. Де учасники показали свою кмітливість, витривалість, терпіння, спритність. Реакцію та вміння у скрутну хвилину підтримати один одного. А також позмагатись у вікторині на спортивну тематику.

Три команди – «Реал», «Спартанці» та «Райдуга» змагались за звання кращої в захоплюючих конкурсах: бігали з естафетними паличками. Стрибали на відстань, рухались  як кенгуру, змагались парами, пролазили  через обручі та в багатьох інших конкурсах.

Під час боротьби не обійшлось без сліз та образ. Боротьба за перемогу давалась не легко! З кожною наступною естафетою діти  намагались долати себе, щоб не зірватись, не образити один одного, і це у них вийшло!

Вперед вирвалась команда «Реал» зовсім трохи обігравши своїх суперників.

Бадьорими , напутніми словами підтримував  команди завідувач відділу фізкультурно – оздоровчої та спортивно – масової роботи центру «Спорт для всіх » В’ячеслав Конюхов  разом з вчителями.

Ми пишаємось нашими дітьми! У нас росте гідна заміна!

Інструктор – методист центру «Спорт для всіх»                   Мельниченко Г. П.