Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Сесія пройшла конструктивно

22 червня під головуванням міського голови Анатолія Іванова відбулась чергова, дев’ята сесія Подільської міської ради. Депутати, майже одноголосно ухвалили 18 проектів рішень включених до порядку денного.

Спочатку, з подання міського голови, було внесено зміни до структури виконавчих органів ради. За це рішення проголосувало 19 місцевих обранців, присутніх на сесії.

Перший заступник міського голови Тетяна Понепалюк представила проекти «Про підсумки роботи закладів освіти в 2015-2016 н.р. та завдання на новий 2016-2017 навчальний рік.» та «Про реорганізацію спортивних закладів міста Подільська».  Необхідність ухвалення останнього проекту вмотивована  оптимізацією дитячо-юнацьких спортивних шкіл та створенням оптимальних умов для навчання та виховання учнів ДЮСШ.  При цьому Тетяна Понепалюк запевнила, що обов’язково буде збережено чисельність вихованців та тренерсько – викладацький склад ДЮСШ міста. Проекти не викликали дискусії серед депутатів, адже, як і інші, попередньо були ретельно розглянуті на постійних комісіях.

Земельні  проекти рішень традиційно представив місцевим обранцям заступник міського голови Анатолій Корчовий. При голосуванні за окремі з них, двоє депутатів утримались, адже  в проектах були питання, які могли спровокувати конфлікт  інтересів.

Одноголосно депутати  надали дозвіл на передачу житлових будинків з балансу управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради на баланс ОСББ “Алмаз — 40/2”, “Затишний дім — 1”, “Бочковича — 1”, “Ранкова зірка — 508”, “Цукровик 90А”.

Також одностайно депутати прийняли  рішення, які  дозволили списати міській лікарні застаріле медичне обладнання, затвердили Статути та Положення  комунальних підприємств, організацій та бюджетних установ в новій редакції, перейменували  окремі  виконавчі  органи Подільської міської ради та затвердили, відповідно до цього,  оновлені Положення. Ці проекти представила депутатам начальник управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Олена Чуприна.

Присутня на сесії начальник Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Олена Швець переконала депутатів надати згоду на передачу до державної власності нежитлового приміщення, розташованого по проспекту  Шевченка, 10, де зараз розташовано архів місцевого  Пенсійного фонду.

Так само, дружно депутати ухвалили рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 23.01.2015р. №644-VІ «Про встановлення місцевих податків» та «Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 23.12.2015 року №8-VІІ “Про бюджет м. Подільська на 2016 рік”, які підготувала заступник міського голови – начальник фінуправління Олена Музичук.  Останнє рішення, серед іншого,  передбачає затвердження субвенцій з обласного бюджету, які спрямовані, в тому числі,  на ремонт доріг, міської лікарні, субсидії тощо.

З ініціативи депутата Олександра Перепелиці було внесено зміни до кількісного та персонального складу постійних комісій Подільської міської ради.  Так головою постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики знову обрано Галину Волошину, депутата від міської організації  партії «Відродження». Олександр Плахотний, який теж є обранцем від зазначеної партії, очолив постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі. Також зі складу постійної комісії по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин виведено Володимира  Катеринчука - депутата від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок».

Попри те, що  в роботі дев’ятої сесії  взяли участь 19 з 34 місцевих обранців, можна зробити висновок, що в міськраді починає формуватися стала більшість, яка прийматиме відповідальні рішення в інтересах містян.

Власна інформація