Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Допомагають містянам

Останнім часом все більше містян звертається до органів місцевого самоврядування про надання матеріальної допомоги. 

Зазвичай, такі звернення продиктовані складним матеріальним становищем, у якому опиняються люди, потребою коштів на лікування тощо.

Аби, хоч якось зарадити тим, хто потребує матеріальної допомоги, при міськвиконкомі працює координаційна рада з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення.

До складу ради входять фахівці з соціальних та фінансових питань, лікарі, представники громадських та ветеранських організацій, депутатського корпусу, ін..

На черговому засіданні координаційної ради під головуванням першого заступника міського голови Тетяни Понепалюк, яке відбулось 22 червня, було розглянуто 60 заяв мешканців міста про надання матеріальної допомоги, з них 20 заяв від онкохворих містян.

Члени ради дуже ретельно підходять до питань надання матеріальної допомоги, попередньо вивчають матеріальний стан запитувачів, їхні соціально побутові умови тощо. Дуже важливо, аби адресна матеріальна допомога надавалась в першу чергу тим, хто дійсно її потребує.

Цього разу члени координаційної ради розглянули можливість надання допомоги інвалідам, людям похилого віку, онкохворим,  мобілізованим учасникам АТО.  Сума допомоги склала від 200 до 600 гривень. Близько двадцятьом запитувачам допомоги було відмовлено через те, що вони не зібрали необхідний пакет документів, який слід додавати до заяви,  або ж прохання надати допомогу було пов’язане з недосить вагомою причиною.

Власна інформація