Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19 жовтня 2016 р. №744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуг з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату з централізованого опалення», метою якої є забезпечення можливості споживача житлово-комунальної послуги з централізованого опалення зменшення фінансового навантаження на бюджет домогосподарств протягом опалювального періоду.

У разі звернення споживача до виконавця послуги з централізованого опалення із заявою про надання розстрочки (додаток) такий виконавець починаючи з місяця подання зазначеної заяви щомісяця протягом опалювального періоду нараховує 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення.

Сума неоплачених протягом опалювального періоду 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення нараховується споживачу протягом між опалювального періоду щомісяця рівними частинами з травня по вересень включно.

Розрахунок та розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених протягом опалювального періоду 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення здійснюється виконавцем такої послуги.

ПЕРЕГЛЯНУТИ   ДОДАТОК