Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

infopodolsk@ukr.net Інформацію для розміщення на офіційному веб-порталі міської ради просимо надсилати за адресою:infopodolsk@ukr.net

 Centr soc 222 вересня 2017 року в місті Подільську фахівцями із соціальної роботи Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з сімейним лікарем центру первинної медико-санітарної допомоги було здійснено профілактичний рейд. Метою заходу було виявлення батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, не надають дітям належної медичної допомоги, усунення причин та умов даного явища, соціальний захист дітей.

Для виявлення батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків були відвідані сім’ї, які на даний час знаходяться на обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З вищезазначеними сім’ями проводиться соціальна робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, вчасного надання медичної допомоги дітям, виконання рекомендації лікарів та фахівців із соціальної роботи.

Директор                                                              П.В.Бондаренко