Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

13 липня 2018 року в «Центрі розвитку дітей» Подільського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було проведено лекцію з елементами психологічного тренінгу на тему: «Безпека життєдіяльності». Основною метою проведення занять було набуття чітких знань, а також практичних дій та навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру для запобігання панічних реакцій, що можуть сприяти виникненню небажаних форм поведінки і психогенні розлади.

На лекції були присутні діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Практичний психолог центру Лунгул О.В. ознайомила дітей з правилами поведінки у лісі та на воді.  Отримані знання діти закріпили за допомогою вправи «Малювання з застосуванням музикотерапії».

Якщо у Вас або у Вашої дитини виникло бажання приєднатися до нас для вирішення будь-яких питань або просто є бажання почути пораду – звертайтеся до фахівців Подільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Заняття проводяться за адресою: вул. 8 Березня 27, кожен вівторок та четвер, о 13-00 – годині. Будуть обговорюватись теми, корисні для дітей.

Наші послуги безкоштовні та конфіденційні.

Trening bezpeka