Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Зустріч в центрі соціальних служб

18 липня 2018 року до Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді завітала начальник Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Швець Олена Анатоліївна та провела інформаційно-роз’яснювальну роботу зі спеціалістами та фахівцями центру.

Під час зустрічі Олена Анатоліївна надала роз’яснення щодо пенсійного забезпечення громадян, зміни в пенсійному законодавстві, було обговорено актуальні питання пенсійного забезпечення та роз’яснено норми пенсійного законодавства щодо визначення права на пенсію, перерахунку пенсії, наголошено на важливості легального працевлаштування та недопущення виплати заробітної плати «в конверті», про призначенні пенсії за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника, а також проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.

Швець О.А. акцентувала увагу на можливості завчасного подання документів для призначення пенсії з метою проведення їх попередньої правової оцінки. Рекомендувала отримувати інформацію з пенсійних питань на веб-порталі Пенсійного фонду України.

На усі запитання, які цікавили присутніх було надано вичерпні відповіді.

В кінці зустрічі присутнім були роздані інформаціно-просвітницькі буклети з корисною інформацією щодо розглянутих питань.

 

Директор                                          І.К.Коломейчук

Вик.:

Курочкіна Н.М

(04862)22552

zustr u csocslugb