Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

       З метою збереження кадрового потенціалу Збройних Сил України, залучення на військову службу кращих представників українського суспільства Міноборони прийняло рішення про підвищення грошового забезпечення військових з 1 жовтня 2018 року і звернулося до уряду з метою збільшити фінансування з бюджету в сумі 4,5 млрд грн.

     На цей час опрацьовується питання про збільшення з 1 жовтня 2018 року мінімального грошового забезпечення рядовому складу - до 9 тис. грн., офіцерському складу - до 15,3 тис. грн.

       У 2019 році передбачено базовий рівень грошового забезпечення військовослужбовця за контрактом (військовослужбовець за контрактом у військовому званні «солдат», який проходить військову службу за першим роком служби на посаді рядового складу із другим тарифним розрядом) у розмірі 15 000 гривень. Підвищення рівня грошового забезпечення всіх інших військовослужбовців буде здійснюватися пропорційно, у залежності від військового звання, займаної посади, вислуги років тощо.

       Всі громадяни, які бажають проходити військову службу за контрактом можуть звертатися до Подільського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: місто Подільськ, вулиця Велика Деповська, 98.

Військовий комісар

Подільського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                                      С.О.ПАЛАТНІКОВ