Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

В заході, крім поліцейських, взяли участь представники Куяльницької об’єднаної територіальної громади, Нестоїтського старостинського округу, сільгосппідприємства, школи.

Темою для обговорення стала можливість створення консультативних груп громадян для  проведення зустрічей представників певних територій або сіл і місцевих правоохоронних органів для обговорення і вирішення загальних питань і проблем та пошуку локальних рішень для урегулювання місцевих проблем. Кожен з учасників заходу висловив своє бачення  при вирішення питань комунікації між поліцією і населенням.

«На мою думку  створення таких груп з числа активних громадян сільської місцевості забезпечить поінформованість населення  про проблеми, з якими стикається поліція, щодо криміногенної ситуації, безпеки громадян і норм права. Це також дасть можливість у обговорити у невимушеній обстановці питання  дотримання діючого законодавства у соціальній, економічній або правоохоронній сферах»,- підбив підсумки зустрічі начальник Подільського ВП Микола Піщанський.

Подільський відділ поліції в Одеській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net