Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

В рамках тижня права поліцейські ювенальної превенції відвідують навчальні заклади, де проводять лекції на правову тематику.


У загальноосвітніх школах № 5 і № 3 міста Подольська побувала поліцейська Олена Колесник. Вона розповіла
учням старших класів, що в Конституції України є спеціальний розділ, присвячений правам людини: це право на життя, свободу та особисту недоторканність, право на працю, відпочинок та соціальний захист, освіту та інші. Олена Володимирівна наголосила, що діти рівні у своїх правах, незалежно від походження. Тобто національність, колір шкіри, наявність або відсутність батьків, матеріальний стан не дають права іншим особам проявляти неповагу або зверхність до таких громадян. А це є основними причинами, через які в учнівському середовищі мають місце факти булінгу.

«Будь яке насильство над дитиною переслідується за законом. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, про які ви частенько забуваєте. Не може людина жити в суспільстві і бути вільною від нього. Правоохоронні органи докладають зусиль, аби ваші права не порушувались. А вам потрібно вести законослухняний спосіб життя і не порушувати права інших громадян»,- підбила підсумки бесіди поліцейська.

Подільський відділ поліції в Одеській області

12

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net