Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

До Подільського відділу поліції учні школи № 6 завітали напередодні обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл(Джура)», де вони будуть представляти м.Подільськ.

Поліцейські запропонували дітям провести практичне заняття з удосконалення навичок поводження зі зброєю.

Діти були у захваті, але з початку присутні працівники поліції провели інструктаж з заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю та поставили кілька запитань про технічні характеристики пістолета і автомата. Після усного іспиту, підлітки по черзі проводили розбирання та складання зразків зброї. Поліцейські давали практичні поради, а педагог спостерігав за учнями, та теж вказував не недоліки. Він розповів, що на змаганнях діти будуть марширувати з піснею, виконувати вправи зі стрільби, надання першої медичної допомоги, долати полосу перешкод тощо. Фізична підготовка, згуртованість, витривалість, вміння працювати в команді - це все буде працювати на кінцевий результат.

«Підліткам, які прямують на обласні змагання, ми бажаємо успішного виступу. Я сподіваюся, що серед наших сьогоднішніх гостей є майбутні поліцейські, адже нам вкрай потрібні молоді, амбітні, фізично і морально підготовлені молоді люди, які готові захищати українських громадян від протиправних посягань»,- зазначив начальник Подільського ВП Микола Піщанський.

Подільський відділ поліції в Одеській області

1111

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net