Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

ДОВІДКА

про результати оперативно-службової діяльності

Подільського ВП за 9 місяців 2019 року

 

Протягом дев’яти місяців 2019 року в журналі Єдиного обліку Подільського відділу поліції зареєстровано 8790 заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події (7486 реєстрацій – за 2018 рік), з яких 1313 повідомлень внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Впродовж звітного періоду в провадженні слідчих слідчого відділення перебувало 459 кримінальних проваджень. 187 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, в тому числі – одне вбивство, три - тяжкі тілесні ушкодження зі смертю потерпілого, два розбійних напади, одинадцять пограбувань, сім шахрайств. В поточному році дещо знизилась кількість вчинених крадіжок. Викрито правопорушників, що вчинили крадіжки, 54, з них п'ятнадцять викрали майно з помешкань громадян.

Особливу увагу керівництво відділу поліції приділяє боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів та зброї. Подільськими поліцейськими було викрито подружжя підприємців, яке налагодило збут наркотиків через торгові точки. Під час обшуків у них вилучено близько 7400 кг наркомістких речовин. Слідство за даним фактом триває. Крім того викрито місцевого мешканця, який в своєму гаражі облаштував нарколабораторію з виготовлення і збуту амфетаміну. Правопорушник також переробив два пістолети травматичної дії під стрільбу бойовими патронами і незаконно зберігав. На даний час він отримав вирок суду і відбуває покарання в місцях позбавлення волі. З початку року повідомлено про підозру за одинадцятьма наркозлочинами та сімом громадянам за незаконне поводження зі зброєю.

185 кримінальних проваджень після закінчення досудового розслідування з обвинувальними актами направлені в суд.

Співробітниками сектору превенції протягом дев’яти місяців поточного року складено понад 3100 адміністративних протоколів, що на третину більше ніж за аналогічний період минулого року. Левову частину адміністративних правопорушень складають порушення правил дорожнього руху. Часто причиною ДТП є керування транспортними засобами водіями напідпитку. З початку року за нетверезе водіння притягнуто до відповідальності 93 особи, з яких шестеро вчинили подібне правопорушення двічі протягом року.

Для запобігання рецедивній злочинності, поліцейські проводять регулярні перевірки осіб, яким судом встановлений адміністративний нагляд. З початку року на громадян даної категорії складено 210 адміністративних протоколів. Не полишають без контролю й осіб, які перебувають на обліках за вчинення сімейного насилля: притягнуто до відповідальності 199 осіб, з яких 88 двічі протягом року.

Поліцейськими ювенальної превенції спільно з представниками органів виконавчої влади міста та району проводяться рейди по перевірці родин, що потрапили у складні життєві обставини. При виявленні неналежних умов для перебування дітей, їх вилучають з родини, батьки притягуються до відповідальності. За неналежне виконання батьківських обов’язків складено 102 адміністративних протоколи.

«У порівнянні а аналогічним періодом минулого року дещо збільшилася кількість правопорушень, вчинених у громадських місцях. Тож керівництвом відділу поліції прийняте рішення про організацію додаткових піших маршрутів патрулювання на території військового містечка, мікрорайоні «Черемушки» та в центральній частині міста. Сподіваюсь це позитивно вплине на криміногенну обстановку у вказаних мікрорайонах. Ми зробимо все від нас залежне, щоби громадяни почувалися у безпеці»,- зазначив начальник Подільського ВП Олександр Ноздратенко.

Подільський відділ поліції в Одеській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net