Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Нарядами груп реагування патрульної поліції протягом доби виявлені два транспортних засоби, які перевозили деревину сумнівного походження

На момент перевірки водії автомобілів не надали належних документів на вантаж, тож поліцейські розпочали перевірку походження деревини та законність її транспортування в рамках кримінального провадження.

Перед початком опалювального сезону питання придбання твердого палива є нагальним для багатьох мешканців приватних будинків. Поліцейські закликають подільчан не порушувати чинне законодавство, не займатися незаконними вирубками деревини. Згідно ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо дії правопорушника слідство кваліфікувало за ст. 246 Кримінального кодексу України, то покарання значно суворіше – штраф до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Подільський відділ поліції в Одеській області

17.10 6

17.10 7

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net