Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Осінь подарувала українцям ще кілька теплих днів, і жителі приватних будинків вирішили скористатися цим, щоб прибрати опале листя. Але прибирання присадибних ділянок від залишків сухої рослинності шляхом спалювання – протизаконно - за це передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

 

Тільки за минулу добу подільським поліцейським довелося тричі виїжджати на повідомлення про прибирання жителями району опалого листя у незаконний спосіб.

«У Подільську жінка відразу погасила вогонь на присадибній ділянці і була попереджена про неприпустимість подібних дій. А от чоловіка з села Коси поліцейські таки притягнули до відповідальності за ст. 152 КУпАП, бо спалювання ним листя з травою призвело до задимлення навколишніх будинків і загрожувало виникненню пожежі та загибелі худоби, що була припнута на пасовищі, - розповів т.в.о. начальника Подільського ВП Олександр Ноздратенко.  - Та більш серйозний випадок стався в селі Липецьке. Там необережне поводження з вогнем призвело до займання будинку. На щастя, від необдуманих дій поки що невстановленої особи ніхто з людей не постраждав».

Якщо ж ані удар по гаманцю штрафними санкціями, ані загроза власному майну та навколишньому середовищу не лякає, завважте, якої шкоди завдає дим здоров’ю людей, особливо тих, які страждають на алергію, серцево-судинні захворювання чи захворювання дихальних шляхів.

Подільський відділ поліції в Одеській області

IMG 3982

STE 4004

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net