Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

У зв’язку з наближенням зимових свят, під час яких багато хто подорожує, варто вжити заходів, які убезпечать оселю від правопорушників, а господарів - від матеріальних втрат.

Деякі емоційні громадяни намагаються вразити новиною про відпустку в теплих краях або на гірськолижних курортах родичів, колег, сусідів, а інколи - через соціальні мережі - і зовсім сторонніх людей. Але цю інформацію краще зберегти в таємниці, як і те, які заощадження і цінності ви зберігаєте вдома.

Варто потурбуватися про захист оселі від непроханих «гостей». Одним із надійних способів захисту житла є встановлення сигналізації службами охорони. Співробітники цих компаній оперативно реагують на спрацювання сигналізації і мають реальну можливість затримати правопорушника на місці злочину.

Спеціалісти радять встановлювати металеві вхідні двері і оснащувати їх вертикальними або горизонтальними засувами, замками різних типів. Ключі від дверей ні в якому разі не можна залишати у схованках.

При тривалій відсутності краще доручити нагляд за квартирою родичам або знайомим, щоб вони забирали пошту з поштових скриньок, записки з дверей, вмикали час від часу світло.

Якщо ви виявили, що за час відсутності у вашій оселі хтось побував, дотримайтеся наступних рекомендацій:

  • не заходячи до квартири, негайно зателефонуйте до поліції і наглядайте за входом до приїзду правоохоронців;
  • якщо ви побачили імовірних злочинців, запам’ятайте їхні прикмети, одяг, марку, номер і колір автомобіля та напрямок, у якому вони втекли.

Дотримуйтеся цих простих рекомендацій, щоби не зіпсувати собі свята.

Подільський відділ поліції в Одеській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net