Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

У Подільську пройшла міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорювався стан додержання правоохоронними органами вимог законодавства, спрямованого на протидію злочинності в сфері незаконного обігу з лісовими ресурсами.

На засіданні була оголошена офіційна статистика про виявлення випадків незаконної вирубки лісу на території обслуговування, визначалися основні проблеми, які потребують комплексного підходу і участі не тільки правоохоронців, а й і посадових осіб територіальної громади.

Начальник Подільського відділу поліції Олександр Ноздратенко в своєму виступі зазначив: «У жовтні поліцейські спільно з оперативними співробітниками управління внутрішньої безпеки під процесуальним керівництвом Котовської місцевої прокуратури задокументували протиправні дії місцевого жителя, який запропонував заступнику начальника відділу поліції гроші в обмін на неперешкоджання його товаришеві в незаконній вирубці лісових насаджень. Крім того, ми не припиняємо проводити профілактичні рейди з метою виявлення фактів незаконної порубки лісу та притягнення до відповідальності «чорних лісорубів». У цьому питанні ми тісно співпрацюємо з Головами старостинських округів і Куяльницької сільської Ради. Через засоби масової інформації проводимо роз'яснювальну роботу ».

Учасники наради затвердили план профілактичних та практичних заходів щодо поліпшення стану протидії злочинності в сфері незаконного обігу з лісовими ресурсами на території Подільського району.

IMG-20200123-WA0005

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж