Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Поліцейські разом з представниками Одеського державного інституту внутрішніх справ агітували випускників шкіл поступати на навчання до навчальних закладів системи МВС

Поліцейські відвідали майже всі загальноосвітні школи Подільська, де розповіли старшокласникам про правила вступу до відомчих вишів.

Перше, на що слід звернути увагу, це збір пакету документів та проходження медичного огляду. Агітатори загострили увагу на тому, що стати студентом може лише фізично підготовлена молода людина, адже перший іспит, який здають майбутні абітурієнти, це фізична підготовка. Крім того, потрібно мати високі бали при здачі ЗНО з таких предметів, як історія України, українська мова і література. В агітаційних матеріалах, котрі отримали майбутні абітурієнти, в наявності інша додаткова інформацію з цього питання.

Начальник сектору кадрового забезпечення Подільського ВП Вікторія Будігай розповіла, за якими спеціальностями можна працювати в територіальних підрозділах після закінчення навчання, про матеріальне забезпечення правоохоронців, режим роботи та наявність пільг.

Подільський відділ поліції в Одеській області

IMG-20200129-WA0012 1

IMG-20200131-WA0009

IMG-20200131-WA0011

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж