Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Завдяки наполегливості головного поліцейського Подільщини і за сприяння місцевої влади в районному центрі розпочала роботу секція з боротьби самбо

282692a7-1bc1-4a50-a121-30566212173fУрочистості відбулися в спортивному залі загальноосвітньої школи №9. Привітати нових учасників прийшли представники місцевої влади, відділу професійної підготовки Управління кадрового забезпечення ГУНП, поліцейські, відвідувачі Ананьївського спортивного клубу "Патріот" і танцювальних колективів міста.

Даний вид спорту увібрав в себе найбільш ефективні технічні елементи різних видів боротьби і завдяки своїй універсальності надає величезний арсенал можливостей для самооборони, в тому числі в сутичці з озброєним противником.

"Наша мета - вирвати дітей з віртуального простору і познайомити їх зі спортивними єдиноборствами. Спортивне самбо виробляє у дітей витривалість, гнучкість, координацію, підвищує швидкість реакції, вчить навичкам самозахисту, допомагає позбутися негативних емоцій. Як і інші єдиноборства, самбо вчить стриманості, самоконтролю і вмінню мирно вирішувати конфлікти, - висловив свою думку т.в.о. начальника Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко.- Ми хочемо, щоб молоді люди зрозуміли, що спорт - це сучасний спосіб життя. Для співробітників поліції відкриття секції самбо - це можливість тренуватися під наглядом досвідченого тренера, підвищувати навички і вміння, які їм потрібні в повсякденній роботі ".

df09f101-22c4-47ee-be8c-8d027075fac4

Подільське районне управління поліції в Одеській області  

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж