Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

ДОВІДКА

про роботу Подільського відділу поліції за 2020 рік

   Оперативно-службова діяльність Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області протягом 2020 року була націлена на забезпечення оперативного реагування на заяви та повідомлення громадян про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій, недопущення фактів укриття від реєстрації заяв чи повідомлень громадян, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, виявлення правопорушень у пріоритетних сферах економіки, боротьбу з розповсюдженням наркотиків, підвищення ефективності охорони публічного порядку, розшуку та затримання злочинців, встановлення місця знаходження безвісти зниклих громадян, забезпечення відшкодування матеріальних збитків потерпілим.

   Протягом 2020 року в Подільському ВП до журналу Єдиного обліку зареєстровано 12292 повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що на вісім відсотків більше ніж за аналогічний період минулого року. З них 1458 заяв були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Особам повідомлено про підозру у вчиненні 308 кримінальних правопорушень, з них по 1 – особливо тяжким , по 79 – тяжким, закінчене досудове розслідування по 294 кримінальним правопорушенням.

   Отримали повідомлення про підозру п’ятеро громадян за спричинення тяжких тілесних ушкоджень, двоє за вимагання, один за розбійний напад і чотирнадцять за скоєння грабежів. Розкрито більше половини скоєних шахрайств, квартирних крадіжок, незаконних заволодінь транспортними засобами. За незаконне поводження зі зброєю притягнуто до відповідальності п’ятеро осіб та два десятки за наркозлочини ( з них 12- по фактам незаконного збуту наркотичних засобів).

   В порівняні з аналогічним періодом минулого року, на однаковому рівні залишається робота з розшуку осіб, що ухиляються від слідства та суду. Так станом на 01.01.2020 в розшуку перебувало 26 осіб. Впродовж звітного періоду, співробітниками Подільського ВП, було розшукано 11 осіб, які переховувались від органів слідства і суду, а також оголошено в розшук 11 осіб. Станом та 22.01.2021 в розшуку перебуває 26 осіб.

   На чверть збільшилась кількість складених адміністративних протоколів з 4614 в 2019 році до 5797 в 2020. В минулому році, у зв’язку з карантинними заходами на вулицях населених пунктів Подільщини було організоване посилене патрулювання мобільними і пішими нарядами поліції спільно з нацгвардійцями, внаслідок чого зменшилася кількість злочинів, скоєних в громадських місцях, майже на сорок відсотків зменшилася кількість дорожньо-транспортних пригод с постраждалими. Є незначне зниження кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми та за їх участі, що стало наслідком посиленої профілактичної роботи співробітників ювенальної превенції.

  Подільське районне управління поліції в Одеській області

 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж