Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

З початку року до суду подільські поліцейські направили дев’ять протоколів за ст. 51(дрібне викрадення чужого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Майже всі правопорушники  викрали товар з магазинів.

Переважна більшість громадян, які стали фігурантами адміністративних проваджень, прийшли в магазин нібито  за покупками, але за товар вирішили не розраховуватись. Найбільшим попитом серед фіктивних покупців користуються товари по догляду за тілом, парфуми і  продукти харчування.

Але правопорушники не беруть до уваги той факт, що майже всі супермаркети мають в торгових залах камери відеоспостереження, і якщо крадія не вдається затримати одразу, то згодом йому все одно доводиться відповідати згідно діючого законодавства та відшкодовувати завдані підприємству збитки.

Проте, є й такі, що обкрадають сусідів: так один місцевий мешканець викрав металеву хвіртку з будинку пенсіонерки, яку намагався здати на пункт прийому металобрухту, щоб придбати горілку. Поліцейські затримали правопорушника по дорозі і повернули жінці хвіртку.

Якщо громадянин вперше притягується за подібне  правопорушення він може бути оштрафований на суму від  десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або йому суд призначить виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або на нього чекає адміністративний арешт на строк від п'яти до десяти діб.

Повторне протягом року вчинення правопорушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

Подільський відділ поліції в Одеській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net