Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Шахрайство - це розкрадання чужого майна або придбання права на чуже майно шляхом обману або зловживання довірою. Подібна злочинна діяльність переслідується законом незалежно від місця скоєння - в реальному або віртуальному середовищі.

Одним з найпоширеніших видів обману є дзвінки родичам, що нібито їхні діти потрапили в біду. Шахраї, імітуючи голос жертви, намагаються переконати співрозмовника в тому, що потрібно якомога швидше переслати певну суму грошей на вказаний рахунок для передачі посадовій особі, яка врегулює проблему. Як правило, такі дзвінки бувають у вечірній час, злочинці дзвонять кілька разів поспіль, змушуючи співрозмовника нервувати, при цьому вимагаючи не дзвонити родичам і в поліцію, щоб не нашкодити. Обман розкривається відразу після переказу грошей.

Друга схема, яка з успіхом використовується шахраями - придбання товарів і послуг за допомогою мережі Інтернет. Правопорушники заманюють покупців спеціальними пропозиціями і низькими цінами. Перш ніж здійснювати покупки, почитайте відгуки клієнтів, вивчіть спосіб оплати і доставки товару, не погоджуйтеся на повну передоплату, не відправляйте гроші на електронні гаманці. При купівлі квитків на поїзд чи літак не полінуйтеся зателефонувати до представництва компанії, щоб переконатися в тому, що ваш рейс існує, і квитки на нього ще є. Користуйтеся послугами перевірених Інтернет-компаній.

Помітно почастішали випадки розсилання смс-повідомлень, що містять інформацію про блокіровку банківської картки абонента. Іноді подібні повідомлення містять заклик перевести гроші, щоб розблокувати картку, іноді абонента просять зателефонувати або відправити смс на короткий номер. Необхідно пам'ятати, що єдина організація, яка зможе проінформувати вас про стан вашої карти - це банк, що обслуговує її. Якщо у вас є підозри що з вашою карткою щось негаразд і ви отримали смс-повідомлення про її блокування, негайно зверніться в банк. Телефон клієнтської служби банку зазвичай зазначений на звороті картки. Не дзвоніть і не відправляйте повідомлення на номери, зазначені в смс-повідомленні, за це можуть потребувати додаткової оплати.

Використовуючи сучасні засоби зв'язку, шахраї скоюють протиправні дії, навіть не маючи особистого контакту з майбутньою жертвою. Тому громадяни повинні бути максимально уважні, не робити поспішних дій, виконуючи умови шахраїв. За кожною заявою про шахрайські дії поліцейські відкривають кримінальне провадження, але краще не потрапляти на вудку пройдисвітів.


Подільський відділ поліції в Одеській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net