Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Закінчилися літні канікули. Учні середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, технікумів і коледжів відпочили, додали в зрості і вазі і вирушили за новими знаннями. З першим вересневим днем ​​стартує всеукраїнська операція під умовною назвою «Урок», яка триватиме до середини вересня.

Всю операцію можна умовно розділити на дві складові: відпрацювання прогульників за межами навчальних закладів, і робота з ними безпосередньо за місцем навчання. Важливо, щоб і діти і їх батьки зрозуміли, що органи внутрішніх справ цим займаються для того, щоб уберегти від серйозних проблем. У підлітків нестійка психіка, вони легко піддаються навіюванню, їх можуть схилити вживати наркотики, алкоголь, примусити до вчинення крадіжок та інших правопорушень.

Тому завдання оперативно-профілактичного відпрацювання «Урок» - не допустити, щоб учні стали жертвами злочинів і запобігти фактам вчинення ними тих чи інших правопорушень. Спільно з представниками виконавчої служби міста та району поліцейські будуть виявляти і усувати причини та умови, які сприяли невідвідуванню школи або втечі з занять. Співробітники ювенальної превенції також проводитимуть зустрічі з учнями. Куріння в громадських місцях, вживання алкогольних напоїв, зухвала поведінка, що супроводжується хуліганськими витівками і нецензурною лайкою, - ось далеко не повний перелік питань, які порушуватимуться правоохоронцями в ході таких зустрічей.

 «Ми сподіваємося на допомогу педагогів, які щодня спілкуються з неповнолітніми і помічають найменші зміни в їх поведінці і зовнішньому вигляді. Це дасть можливість на ранній стадії виявити нездорове захоплення підлітка, або насильство по відношенню до дитини і відреагувати в рамках чинного законодавства », - висловив свою думку начальник Подільського ОП Микола Піщанський.


Подільський відділ поліції в Одеській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net