Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Перші кроки в школі, перші уроки і серед них перше офіційне знайомство з поліцейським. Учні двох перших класів загальноосвітньої школи № 5 м.Подільська спілкувались з поліцейською Олесею Сухарською.

Співробітниця ювенальної превенції Подільського ВП Олеся Сухарська була присутня на уроці, який вчителі назвали «В моєму серці Україна». Педагоги розповідали дітям про країну і місто, де їм випало щастя жити, про видатні постаті Батьківщини, які слід брати за приклад. Олеся Сухарська наголосила, що любов до країни починається з родини, товаришів, сусідів, толерантного відношення до оточуючих, допомоги та піклування нужденним та хворим.

«Ви щороку дорослішати, і будете краще розуміти, що саме від вас залежить майбутнє країни. Наша кохана Україно, буде саме такою, якою зробите її ви. Тому вам потрібно бути працьовитими, наполегливими, цілеспрямованими, щоб досягти успіхів у навчанні. А ми, дорослі, будемо всіляко допомагати отримувати потрібні знання та уміння, які стануть вам у пригоді на протязі життя»,- зазначила поліцейська.

Наостанку вона нагадала дітлахам елементарні правила поведінки, завдяки яким вони не стануть фігурантами дорожніх або інших пригод.

Подільський відділ поліції в Одеській області

33

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net