Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

На час зникнення відносно неповнолітньої мандрівниці жодних протиправних дій скоєно не було. 

Жителька одного з сіл Подільського району зателефонувала в поліцію  і повідомила, що її  16-річна донька напередодні не повернулась додому зі школи. Дівчина не ночувала вдома, а мобільного телефону у неї не має. За словами матері, ніяких сварок вдома не було, пояснити причину втечі жінка не могла.

Поліцейські орієнтували на пошуки неповнолітньої колег з інших відділів поліції. Пошуки дівчини поліцейські розпочали з опитування однокласників та подружок зниклої. Діти розповіли, що однокласниця мала намір поїхати до районного центру.

«Весь цей час втікачка разом з подругою була у товариша, який навчається в професійно-технічному ліцеї м.Подільська. Дівчата познайомились з ним влітку, коли той приїздив до бабусі, і вирішили провести разом час. Наразі втікачка знаходиться вдома, матір притягнута до адміністративної відповідальності на ч.1 ст. 184(невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення»,- розповів начальник Подільського ВП Микола Піщанський.

Подільський відділ поліції в Одеській області

SAM 3476

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net