Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

УВАГА! НАГАДУЄМО!

З 02 травня 2019 року єдиний соціальний внесок сплачується на нові рахунки

Подільське управління Головного управління ДФС в Одеській області нагадує, що з 02 травня 2019 року почали діяти нові рахунки 3719 для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які відкриті на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України (код банку – 899998, банк отримувача –Казначейство України (ЕАП)).

Починаючи з 02.05.2019 року кошти, які сплачуються платниками податків на рахунки за старими реквізитами (що діяли до 02.05.2019), не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам як нез’ясовані надходження.

З метою належної та своєчасної сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, упередження виникнення у платників податків податкового боргу, недопущення втрат бюджетів та мінімізації нез’ясованих надходжень, платникам необхідно у розрахункових документах заповнювати реквізити виключно нових рахунків 3719.  

Інформація про реквізити нових рахунків розміщено на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Бюджетні рахунки».