Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Знову активізувались "псевдоподатківці"

Котовська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області повідомляє, що  мають місце провокації та вимагання грошей у посадових осіб підприємств і підприємців.

Шановні суб’єкти господарювання ! Якщо вам зателефонував вимагатель і був досить переконливий, обов’язково пересвідчіться, що вимоги цієї особи незаконні, і насправді вас ошукують. Це дуже просто – слід зателефонувати до  державної податкової інспекції чи відділення, який «просить» перерахувати кошти  (у Котовську ОДПІ – (06248) 2-23-79,2-27-69), за номером телефону сектору організації роботи Котовської ОДПІ (06248) 2-33-10 або за номерами відділу власної безпеки Головного управління ДФС в Одеській області»  (04822) 344978.

Також просимо підприємців і бухгалтерів обов’язково поширити серед своїх колег і знайомих інформацію про можливі зловживання з боку вимагателів та зазначений вище спосіб перевірки відомостей, повідомлених псевдофіскалами.

***

До уваги платників податків! Режим роботи Центрів обслуговування платників у святкові та вихідні дні

Котовська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області інформує про режим роботи Центрів обслуговування платників (‪‎ЦОП) у святкові та вихідні дні:
-31 грудня 2016 року – робочий день до 13 год. 00 хв.;
-3, 4, 5 січня 2017 року – робочі дні відповідно до графіку роботи ЦОП;
-6 січня 2017 року – робочий день до 15 год. 45 хв.;
-9 січня 2017 року – робочий день до 18 год. 00 хв.;
- 1, 2, 7, 8 січня 2017 року – вихідні дні.

***

До Нового року  розрахуватись з бюджетами

Відома народна прикмета радить розрахуватись із боргами в році, що минає. Це принесе прибуток та фінансовий успіх у прийдешньому році і зменшить  кількість проблем і турбот в новому році.

Як розповіла начальник відділу погашення боргу Котовської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській областіОльга Чекан, упродовж одинадцяти місяців цього року суб’єкти господарювання- боржники повернули бюджету 13,4 млн. грн. (до державної скарбниці – 3,4 млн. грн., до місцевої – 10 млн. грн.«Цього року боржникам було направлено 750 податкових вимоги, 493 інкасових вимог на стягнення коштів з розрахункових рахунків підприємств – боржників, у податкову заставу описано майнових активів на 85 тис. грн.»,- повідомила посадовець.

 В рахунок погашення заборгованості по виконавчих провадженнях зведений бюджет отримав 51тис. грн.

Котовська ОДПІ нагадує платникам, що своєчасна та в повному обсязі сплата нарахованих зобов’язань упереджує застосування до боржників заходів примусового стягнення податкового боргу. Закликаємо підприємців Котовської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області напередодні Нового року розрахуватись з усіма боргами, щоб Новий рік приніс успіх та процвітання бізнесу.

***

Платники податків можуть ознайомитися з відповідями на найактуальніші запитання за посередництвом ЗІР на веб - порталі ДФС

Кожен платник податків в режимі online може дізнатися офіційну позицію ДФС з найактуальніших питань оподаткування.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) об’єднує в собі майже 5 тисяч чинних запитань-відповідей, 668 нормативних та інформаційних документів, 807 витягів з письмових консультацій, підготовлених ІДД ДФС на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян, - інформує єдиний веб-портал ДФС України.  

«Це справді сучасний та зручний електронний сервіс ДФС, що постійно систематизується для оптимального сприйняття та актуалізується відповідно до потреб платників податків, оскільки саме поінформованість про особливості застосування законодавчих норм – один з важливих елементів загальної податкової культури суспільства», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, зручний в роботі сервіс ЗІР стане в нагоді не лише досвідченим фахівцям бухгалтерських та фінансових служб підприємств, а й підприємцям-початківцям. Якщо бухгалтери при складанні звітності чи ведення господарської діяльності можуть з’ясувати найскладніші нюанси діючих норм податкового законодавства, то підприємцям, котрі лише розпочинають діяльність, варто спочатку ознайомитись зі ставками загальнодержавних і місцевих податків та зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, змінами в законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.

«Тобто, ДФС через електронний сервіс ЗІР сьогодні пропонує платникам податків весь спектр інформації, що повинна полегшити процес виконання податкових зобов’язань. А з 19 грудня поточного року в ЗІР запроваджено новий розділ «Інформація з питань митної справи». Цей новий розділ стане в нагоді волинським суб’єктам ЗЕД, оскільки покращує орієнтацію користувачів ресурсу в інформації за напрямом «Митна справа», - наголосила  Світлана Савчук.

Нагадуємо, що скористатись ЗІР можна на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням: «Загальнодоступний інформаційно – довідковий ресурс», або за електронною адресою: http://zir.sfs.gov.ua.

 ***

Котовською ОДПІ зібрано більше 2 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

З початку року до місцевих бюджетів надійшло 2,35 мільйонів гривень податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Рівень очікуваних прогнозів перевищено на півмільйона гривень. Про це повідомла виконуючий обов’язків начальника Котовської ОДПІ Людмила Олійник.

Найбільшу частину надходжень – 1,8  мільйон гривень  забезпечили платники податку – юридичні особи, що майже на  0,6 мільйона гривень більше, ніж очікувалося. Громадяни сплатили півмільйона гривень.

У територіальному розрізі найбільші суми за квадратні метри перерахували власники нерухомості м.Подільськ надходження склали – 0,7 млн. грн., Балтського району – 0,6 млн грн., Подільського району –370 тис.грн., Кодимського району –222 тис. грн., Ананьївського району –  218 тис. грн., Любашівського району –71 тис. грн.,  Окнянського району –64 тис. грн., Савранського району –  27 тис. грн.

Котовська ОДПІ нагадує, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачують фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

***

За працевлаштування учасників АТО роботодавці отримують компенсацію

Відповідно до нововведень законодавства, роботодавцю, який влаштував на нове робоче місце (за направленням Держслужби зайнятості) учасника АТО терміном не менше, ніж на 2 роки, щомісячно компенсуються фактичні витрати в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

    Зміни розширюють перелік категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, і включають в нього учасників бойових дій, зазначених у пунктах 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Зокрема, осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах  АТО в період її проведення. Зміни стосуються тільки осіб, зареєстрованих у Державній службі зайнятості, які перебувають на обліку як безробітні.

    Закон України від 07.07.2016 «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про занятість населення», яким встановлені додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, набув чинності з 30.08.2016 року.

Сектор організації роботи

Котовської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області